NY Giants menetrend: hány nyerhető játék marad 2021-ben?

1 11 következő ”

hat héten keresztül, úgy tűnik, hogy a NY Giants újabb Elveszett szezonra szánt, de hány nyerhető játék marad?

a NY Giants eddig rengeteg küzdelmet látott a fiatal 2021-es szezonban.

a Giants rajongói és játékosai is hihetetlenül csalódottak, és csodálkoznak, hogy a termék a pályán javulni fog.

New Yorkot most a back-to-back játékokban fújták ki, és nem tudják elkerülni a sérülési hibát, amely az utóbbi időben sújtotta őket.

gondolatok lebegtek arról, hogy a NY Giants a következő NFL-Draftban tíz vagy öt legjobb választással rendelkezik, a jövő inkább aggodalomra ad okot, mint a most.

de a most itt van, és a New York-i óriásoknak a menetrendjük szerint kell játszaniuk, tehát hány ilyen játék nyerhető a jelenlegi New York-i helyzetet figyelembe véve?

bár bárki megverhet bárkit egy adott vasárnapon, beleértve a Giants-t is, egyes játékok nagyobb valószínűséggel lesznek győzelmek, mint mások.

az NFC East látta a szokásos küzdelmeit, de a Cowboys 5-1-re ül, mint egyértelmű favorit a divízió megnyeréséhez.

azonban az Eagles és a Washington Football Team egyaránt 2-4, csak egy győzelem a NY Giants felett, így ezek a játékok lógnak a mérlegben.

néhány játék a divízión kívül megrémítheti a NY Giants-t, és mindegyik megérdemel egy mélyebb merülést.

egy erős 3-0-s kezdés után a Panthers elbukott és 3-3-ra áll.

Carolina támadása a csomag közepe közelében helyezkedik el, Sam Darnold hátvéd vezetésével, aki eddig következetlen volt.

a Panthers az év elején gyengébb meccseket tudott kihasználni, de aztán vereséget szenvedett az olyan csapatoktól, mint a Philadelphia és a Minnesota.

védekezésben, bár ez a csapat rengeteg tehetséggel rendelkezik, és nagyon jól játszik az első félidőben.

a Dallas ellen 20 pontos harmadik negyedet adtak fel, miután a játék első két negyedében szilárd játékot játszottak. Ez a forgalomnak tulajdonítható, de az egész csapat éppen abban a második félidőben kezdett szétesni.

ennek a Panthers csapatnak elit passzvédelme van, meccsenként a második legkevesebb passzolt yardot adja fel. Dak Prescott továbbra is négy touchdownt tudott dobni az egység ellen, így az óriások újabb rossz napon elkaphatták őket ebben a hárommeccses csúszásban.

ami a futásvédelmet illeti, a Panthers statisztikailag a falka alsó részén találja magát.

egészséges Saquon Barkley-val a NY Giantsnek lehetősége nyílik arra, hogy végigfuttassa a Panthers-t, de a sérülések megakadályozhatják ezt az erőfeszítést.

Devontae Bookerre kell támaszkodni, hogy felfedje a Panthers küzdelmeit a run játékban.

támadásban a Giantsnek meg kell teremtenie a forgalmat Sam Darnold ellen, és be kell fejeznie a munkát, amint jó mezőnypozíciót kapnak a forgalomtól.

ez a játék nyerhető, figyelembe véve a Carolina által tapasztalt problémákat és a hazai pálya előnyét, de közel kell maradnia.