Harmonogram NY Giants: ile gier do wygrania pozostało w 2021 roku?

1 z 11 Następna ”

przez sześć tygodni pojawią się nowojorscy Giganci przeznaczeni na kolejny stracony sezon, ale ile gier pozostało do wygrania?

fani i gracze Giants są sfrustrowani nie do wiary i zastanawiają się, kiedy produkt na boisku się poprawi.

Nowy Jork został zdmuchnięty w meczach z powrotem do tyłu i nie może uniknąć błędu urazu, który nękał ich w ostatnich wspomnieniach.

myśli krążą wokół, że Nowojorscy Giganci mają wybór w pierwszej dziesiątce lub pierwszej piątce w następnym drafcie NFL, a przyszłość jest problemem, a nie teraz.

ale teraz jest tutaj, a nowojorscy Giganci mają gry do rozegrania zgodnie z harmonogramem, więc ile z tych gier można wygrać biorąc pod uwagę obecną sytuację w Nowym Jorku?

chociaż każdy może pokonać każdego w daną niedzielę, w tym gigantów, niektóre mecze są bardziej prawdopodobne, aby zwyciężyć niż inne.

NFC East widziało swoje zwykłe zmagania, ale Kowboje siedzą na 5: 1 jako wyraźni faworyci do wygrania dywizji.

jednak Eagles i Washington Football Team to 2-4, tylko jedno zwycięstwo nad NY Giants, więc te mecze wiszą na bilansie.

niektóre gry poza dywizją mogą przerażać nowojorskich gigantów, a wszystkie zasługują na głębsze zanurzenie.

po mocnym starcie 3: 0 Panthers spadli z łask i siedzą na 3: 3.

atak Karoliny znajduje się w połowie stawki prowadzonej przez rozgrywającego sama Darnolda, który do tej pory był niespójny.

Panthers byli w stanie wykorzystać słabsze mecze na początku roku, ale potem przegrali z drużynami takimi jak Filadelfia i Minnesota.

defensywnie chociaż ta drużyna ma mnóstwo talentu i gra bardzo dobrze, w pierwszej połowie.

przeciwko Dallas, zrezygnowali z 20-punktowej trzeciej kwarty po grze solidnej w pierwszych dwóch kwartach gry. Można to przypisać obrotom, ale cały zespół zaczął się rozpadać w drugiej połowie.

ta drużyna Panthers ma elitarną obronę przepustki, rezygnując z drugiej najmniejszej ilości mijanych jardów na mecz. Dak Prescott nadal był w stanie rzucić cztery przyłożenia przeciwko tej jednostce, więc Giants mogli złapać ich w kolejny zły dzień w tym poślizgu trzech gier.

jeśli chodzi o run defense, Pantery walczą i znajdują się w dolnej części stada.

ze zdrowym Saquon Barkley, NY Giants mogli miec okazje przejechac caly Panthers, ale kontuzje moga powstrzymac ten wysilek.

Devontae Booker będzie musiał polegać na ujawnieniu zmagań Panthers w grze run.

ofensywnie, Giganci muszą stworzyć obroty przeciwko Samowi Darnoldowi i zakończyć robotę, gdy zdobędą dobrą pozycję w polu.

ta gra jest do wygrania biorąc pod uwagę problemy, przez które przechodzi Karolina i przewagę gospodarzy, ale powinna pozostać blisko.