nejdelší góly v historii NFL, aktualizované po 66-yardovém vítězi hry Justina Tuckera

dva kickers se pokusili překonat rekord NFL pro nejdelší gól v poli v týdnu 3 sezóny 2021 NFL. Jeden pokus skončil katastrofou, zatímco druhý se plavil přes sloupky a nyní sedí na vrcholu ligových rekordů.

Arizona Cardinals kicker Matt Prater pokusil 68-yard branku těsně před poločasem proti Jacksonville Jaguars. Praterův kop byl krátký a Jacksonville Jamal Agnew zasáhl kop a vrátil jej 109 yardů pro přistání. Nathan Vasher to udělal první. Agnewův návrat vyrovnal rekord pro nejdelší přistání v historii ligy, rozdíl, který nyní sdílí s Cordarrelle Pattersonem a Antoniem Cromartiem. Cromartieho skóre se také odrazilo od Zmeškané branky.

krátce poté, Baltimore Ravens seřadili na 66-yard pole gól v posledních sekundách, zatímco dolů dva body proti Detroit Lions. Justin Tucker to srazil pro vítězství. Tucker nyní drží rekord pro nejdelší branku v historii NFL.

zde je seznam nejdelších gólů v poli, jaké kdy NFL viděla.

v historii ligy bylo pět 62-yardových gólů

Prater to udělal sám v týdnu 2 sezóny 2021 NFL:

Brett Mower zasáhl dvakrát z 62 yardů pro Dallas Cowboys v 2018 a 2019. Stephen Gostkowski z New England Patriots zasáhl 62-yarder v 2017 a Matt Bryant z hit 62-yarder v 2006 pro Tampa Bay Buccaneers.

v historii NFL bylo šest 63-yardových gólů

Maher zasáhl 63-yarder pro Cowboys v 2019. V kariéře je 3: 3 z minimálně 60 metrů.

Sebastian Janikowski z Raiders v roce 2011, Graham Gano z Panthers v roce 2018, Jason Elam z Broncos v roce 1998, Tom Dempsey ze svatých v roce 1970 a David Akers z 49ers v roce 2012 všichni také zasáhli z 63 yardů.

64-yardový gól Matta Pratera je nyní druhým nejdelším v historii NFL

můžete sledovat praterův 64 yarder zde.

66-yard branka Justina Tuckera je nyní nejdelší v historii NFL

nejen, že je Tuckerův kop nejdelší v historii ligy,ale také to udělal, když čas vypršel, aby jeho tým vyhrál. Jaký neuvěřitelný okamžik.

z příčníku a dovnitř. Mělo to tak být.

Tucker je 16-pro-16 na góly v jeho kariéře v poslední minutě regulace. V Detroitu byly úžasné reakce, když se kopal.

nejdelší branka v historii vysokoškolského fotbalu je 69 yardů

a byla stanovena v roce 1976! Autor: Abilene Christian!

nejdelší pokus o gól v historii ligy stále drží Janikowski na 76 yardů. Ani se nepřiblížil.