kde jsou vítězové největšího poraženého nyní?

„největší poražený“ debutoval na NBC v roce 2004 s úmyslem přimět své soutěžící zhubnout. Obézní soutěžící, kteří se show zúčastnili, měli šanci vyhrát peněžní cenu tím, že ztratili nejvyšší procento tuku vzhledem k jejich počáteční hmotnosti. Přehlídka se v USA Network vrátila v roce 2020 a zaměřila se nejen na hubnutí, ale na holistický přístup ke zdraví. Pokud jste někdy přemýšleli, co se stalo s největšími poraženými vítězi každé sezóny-od sezóny 1 do sezóny 18-jste na správném místě. Zde jsou všichni největší poražení vítězové a kde jsou nyní.

sezóna 1: Ryan Benson

původní vítěz série ztratil 122 liber a na konci sezóny vyhrál čtvrt milionu dolarů. Tvrdil však, že po představení získal 32 liber za 5 dní jen pitnou vodou a vrátil se ke své předváděcí váze. Herec, který pracoval pro distributory DVD v Los Angeles, řekl, že zatímco show ho postavila na správnou cestu a že se snaží co nejlépe, hubnutí bude celoživotním bojem.

Sezóna 2: Matt Hoover

Matt ztratil neuvěřitelných 157 liber do finále sezóny. Motivační řečník se však relapsoval získáním 15 liber během dne vítězné sezóny 2. Během roku se oženil s finalistkou sezóny Suzy Hooverovou, a teď mají 2 děti spolu. I když se zdá, že už nejsou na sociálních médiích, dokázal jsem najít Suzy neaktivní účet twitter. Napsal také knihu s názvem “ Průvodce životem Matta Hoovera, milovat, a hubnutí.‘

musíš být hloupá! pic.twitter.com/tPniQruN

– Suzy Hoover (@HooverMama) July 2, 2012

sezóna 3: Erik Chopin

Erikova transformace byla nejdramatičtější v historii show. Vstoupil s neuvěřitelných 407 liber a vyhrál soutěž tím, že sestoupil na 193 liber. Řekl, že po soutěži, dal na 22 liber za méně než rok. Je ženatý a má 3 děti.

Sezóna 4: Bill Germanakos

Bill ztratil 164 liber během show, kterou vstoupil se svým dvojčetem. Ačkoli získal část váhy zpět, stal se instruktorem spin a motivačním řečníkem, a také sleduje jeho zdravotní cestu na Twitteru.

vážení došlo a oficiální výsledky jsou v! Úkolem bylo „zvrátit prokletí“ obvyklého 7 lb přibývání na váze během prázdnin.
no, ztratil jsem 9 liber v prosinci, takže mise splněna! Je čas stanovit nové dosažitelné cíle pro rok 2020!
další: 11 lbs v lednu! pic.twitter.com/HetQmS8i9l

– Bill Germanakos (@BiggestLoser4BG) January 1, 2020

Sezóna 5: Ali Vincent

první ženská vítězka série Ali řekla, že téměř polovina z ní zmizela poté, co ztratila 112 liber. Bohužel, po 7 letech přibrala na váze, a přisuzovala to sexuálnímu napadení při masáži. Na Facebook prodává athleisure a v květnu 2015 se v kalifornském Oaklandu provdala za svou přítelkyni Jennifer Krusingovou. Dvojice byla těhotná od svého posledního příspěvku Instagram, datovaného srpnem 2019. Obrovské blahopřání novým maminkám!

Sezóna 6: Michelle Aguilar

Michelle vyhrála sezónu 6 ztrátou 110 liber. V roce 2009 se provdala za svého přítele Micaha Whiteheada, se kterým má dvě dcery. V roce 2011 také napsala knihu s názvem ‚Becoming Fearless. Kromě toho si zahrála v komediálním krátkém filmu s názvem pozdrav, kde muž zkoumá nejlepší způsob, jak mluvit se ženami.

Sezóna 7: Helen Phillips

Helen byla 48 let, když vstoupila a vyhrála soutěž ztrátou 140 liber. Po skončení soutěže získala zpět pouze 18 liber a aktivně pracuje v boji proti dětské obezitě. Na sociálních sítích se příliš nevyskytuje, její twitter je od roku 2012 neaktivní.

Připojte se k největšímu poraženému týmu na Tour De Cure v Brightonu MI 9. Června! jeďte se mnou, abyste potlačili cukrovku..

– Helen Phillips (@Helen_Phillips) Květen 9, 2012

sezóna 8: Danny Cahill

Danny ztratil ohromující 239 liber za korunu největšího poraženého za sezónu. Ačkoli po představení získal část své váhy zpět, nyní pracuje jako motivační řečník.

Výročí bytí na Larry King Live. Jaká vzpomínka!! Byl jsem tak požehnaný, že jsem zažil věci, které jsem zažil! # ToGodBeTheGlory pic.twitter.com/KHGhWPYAjg

– Danny Cahill (@DannyCahill1) January 10, 2020

Sezóna 9: Micheal Ventrella

byl nejtěžším soutěžícím v historii show na 526 liber, ale to mu nezabránilo porazit ostatní soutěžící, aby vyhráli sezónu 9. Na Facebook je poměrně aktivní a svou cestu tam dokumentuje. Řekl, že už nevěří na váhu a raději se zaměří na skutečná měření zdraví.

Kredity Obrázků: @BL9Michael, Twitter

Sezóna 10: Patrick House

ztráta 45% své váhy v soutěži učinila Patricka vítězem. Je jedním z mála závodníků, kteří po show udrželi váhu. Od té doby dokončil 3 Bostonské maratony, a také pracuje s dospívajícími s nadváhou. Podle svého Twitteru také cestuje po zemi za motivačními řečnickými závazky.

Kredity obrázků: @PatrickBL10, Twitter

Sezóna 11: Olivia Ward

Olivia vyhrála nejdelší sezónu show, když ztratila polovinu své tělesné hmotnosti. To jí umožnilo pokračovat ve své fitness cestě a nyní pracuje jako instruktorka pro Soul Cycle. Spoluzaložila blog s názvem „Myfitspiration“ se sestrou a Kamencem „Biggest Loser“ Hannah Curleeovou. Je vdaná a má dva syny.

sezóna 12: John Rhode

poté, co vyhrál show, John začal dělat CrossFit a stal se majitelem CrossFit gym v Arizoně. Uvedl, že má mnohem více energie a že jeho postoj k životu se změnil v propagačním videu pro značku.

Obrazový Kredit: John Rhode (Facebook),

sezóna 13: Jeremy Britt

ve 23 letech byl nejmladším soutěžícím, který kdy vyhrál show. Spolu se svou sestrou Condou Britt, která se také zúčastnila show, šel domů a připojil se k velké tělocvičně. Britt řekl lidem, že dluží kolegovi soutěžícímu Buddymu Shuhovi minivan, protože slíbil Shuh, pokud vyhraje. Není tam mnoho informací o jeho životě, a byl neaktivní na Twitteru v minulosti 6 let.

Lookin good @ JeremyBritt13 RT @akajerzey: @dolvett právě jsem viděl Jeremyho Britta.. Stále vypadá dobře #BiggestLoser pic.twitter.com/t3xcuYlI

– Dolvett Quince (@dolvett) leden 1, 2013

sezóna 14: Danni Allen

Danni ztratila 121 liber na konci 10 týdnů a od té doby tuto váhu udržovala! Stala se marketingovou ředitelkou pro oblast Planet Fitness v Chicagu a pracovala také jako motivační pracovník. Byla hlasitým obhájcem povědomí a výzkumu PCOS.

sezóna 15: Rachel Fredrickson

ačkoli vyhrála sezónu 15, dostala těžkou kritiku za její vzhled poté, co šla z 260 liber na 105 liber. Po představení řekla, že získala 20 liber, aby byla její ideální váha. Od té doby absolvovala vysokoškolské kurzy a trénovala na svůj první maraton při venčení psů pro místní útulek pro zvířata.

sezóna 16: Toma Dobrosavljevic

když byl mladší, byl to sportovec, který každý den cvičil. Jako dospělý tomu tak nebylo. Ale ztratil 171 liber a vrátil se ke svému bývalému já. Nyní, pracuje jako vedoucí projektový manažer a motivační řečník a má rozkošnou rodinu.

sezóna 17: Roberto Hernandez

Roberto vyhrál poslední sezónu původního běhu tím, že šel z 348 liber na 188 liber. Řekl, že byl schopen udržet většinu své váhy, kromě pár liber. Pokračuje ve své cestě hubnutí a dokonce zveřejnil fotografie svých 20 mil! Je také otcem 3 dětí.

sezóna 18: Jim DiBattista

v roce 2020 byl „největší poražený“ obnoven na další sezónu a Jim DiBattista dobyl své obavy, že bude korunován vítězem ztrátou 144 liber. Od vítězství 47letý muž pokračoval ve své kondici. Ani v pandemii nepřestal cvičit doma a dokonce medituje.